Wraz z naszymi najmłodszymi artystami mieliśmy dziś przyjemność uczestniczyć w ciekawej wystawie modowej zorganizowanej przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie. Dokładny jej tytuł brzmi: „Być modną – czyli trendy w ubiorze damskim z drugiej połowy XIX i początkach XX wieku”. Wszyscy byliśmy zachwyceni ilością i różnorodnością eksponatów, dzięki którym przenieśliśmy się w czasie do ubiegłego wieku, a nawet dalej 🙂. Warto dodać, że wystawa przypadła do gustu nie tylko naszym młodym damom, bo barwne ozdoby oraz piękne suknie zaciekawiły również młodych kawalerów, którzy z przykrością stwierdzili, że dziewczyny już się w ten sposób nie noszą, a szkoda 😉 Wystawa ma miejsce w dworze Aleksandry Bąkowskiej w Gołotczyźnie i będzie można ją oglądać do 31 stycznia 2023 r. Zachęcamy do odwiedzin!