Wirtualny teatr historii

Dziś kolejne osoby miały przyjemność wziąć udział w WIRTUALNYM TEATRZE HISTORII w wykonaniu Pozytywnie Historyczni. Trzeba przyznać, że „Wiktoria 1920” na każdym robi duże wrażenie. Jest to film zrealizowany w technologii VR (360 stopni), dzięki czemu widz przenosi się w sam środek wojny polsko-bolszewickiej.

Warsztaty edukacyjne

Jak co wtorek odbyły się warsztaty edukacyjne z Pozytywnie Historyczni tym razem przyrodnicze, na których dzieci poznały takie zagadnienia jak: ekosystem i fotosynteza, dowiedziały się jak wyglądają warstwy ziemi i czym jest obieg wody w przyrodzie. Finałem spotkania był własnoręcznie wykonany Las w słoiku.

Nauka pływania

Pierwsza grupa zakończyła już kurs pływania, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom Wiemy już, że wielu z nich będzie kontynuować naukę i dalej doskonalić umiejętności Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia! Dziękujemy za ten wspólny, wesoło spędzony czas!

Nauka pływania

Motywacja, determinacja, współpraca i dobra zabawa…Tak w skrócie można określić naszą grupę podczas nauki pływania. Pierwsze spotkania uważamy za udane, a dzieci już proszą, żeby je choć odrobinę wydłużyć Niezmiernie miło nam poinformować, że całkowity 𝙠𝙤𝙨𝙯𝙩 𝙩𝙧𝙖𝙣𝙨𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙙𝙯𝙞𝙚𝙘𝙞 𝙣𝙖 𝙗𝙖𝙨𝙚𝙣 𝙥𝙤𝙠𝙧𝙮𝙬𝙖 𝙛𝙞𝙧𝙢𝙖 𝙉𝙤𝙧𝙘𝙤𝙨𝙥𝙚𝙘𝙩𝙧𝙖 Jesteście wielcy Przyczyniliście się w ten sposób Więcej…

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie!

Bezpieczne wakacje to fajne wakacje! Regulamin konkursu Bezpieczne wakacje to fajne wakacje! § 1 Zasady ogólne Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Gołotczyźnie we współpracy Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Ciechanowie. Termin nadsyłania prac upływa 6 sierpnia 2021r. Prace należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres sekretariat@gokgolotczyzna.pl lub Więcej…