Gminny Dzień Seniora już za nami!To było piękne, pełne ciepła i dobrego humoru wydarzenie, które przy wsparciu GOK tak pięknie przygotowało Stowarzyszenie Irtealte z Panią Prezes Teresą Gilert na czele. Gościli na nim nie tylko seniorzy z terenu naszej gminy, ale i wielu gości z zaprzyjaźnionych, sąsiednich miejscowości. Nie zabrakło występów artystycznych: na scenie pojawił się chór Sonata, całkiem nowy Zespół Podwórkowy Klubu Seniora, Scena Trzeciego Wieku i Koło taneczne Zakręcone Seniorki działające przy Stowarzyszeniu UTW oraz członkowie Stowarzyszenia Irtealte, a o oprawę muzyczną zadbał nasz niezawodny Jan Nowotka.Kochani Seniorzy, jeszcze raz pragniemy Wam życzyć wszystkiego dobrego, ale i z całego serca podziękować za Wasz dotychczasowy wkład w życie społeczne i kulturalne. Dziękujemy Wam za to, że dzielicie się z nami swoją ciężką pracą, pasją, swoją energią, za to, że zawsze możemy na Was liczyć, czy to podczas wydarzeń, które organizujemy, czy podczas akcji charytatywnych,w które zawsze tak chętnie się włączacie.