Babie lato i powiew jesieni skłania do tego, by zatrzymać słoneczne letnie dni na dłużej. Przejrzyjcie swoje galerie zdjęć w aparatach i smartfonach, bo wasze zdjęcia mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody i stać się częścią nowej wystawy plenerowej!

Zdjęcia konkursowe powinny przedstawiać uroki naszej gminy w sezonie letnim, mogą przedstawiać prace polowe, obrzędowość, opowiadać o naszej kulturze i tradycji. Zdjęcie należy wysłać na adres sekretariat@gokgolotczyzna.pl. Na prace czekamy do 13 września (poniedziałek). W tytule wiadomości podajemy „KONKURS FOTOGRAFICZNY” a w treści imię i nazwisko autora, nr telefonu do kontaktu oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich / mojego dziecka danych osobowych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gołotczyźnie w celu przeprowadzenia letniego konkursu fotograficznego”. Nie przyjmujemy zdjęć przez wiadomości na FB a zdjęcia muszą mieć rozmiar powyżej 1mb. Czekają atrakcyjne nagrody, a dla każdego uczestnika – upominek. Z nadesłanych prac stworzymy wystawę plenerową, którą umieścimy w widocznym miejscu. O tym, kto zwycięży zdecyduje komisja konkursowa i głosowanie na FB pod adresem https://www.facebook.com/GOKSonsk Powodzenia!