🌷 Przekaż nam wykonaną przez siebie palmę lub dekorację wielkanocną albo zgłoś się jako wolontariusz.

lub

🌷 Odwiedź nasze stoisko 29 marca lub 5 kwietnia 🙂 Znając zdolności manualne naszych mieszkańców jesteśmy pewni, że będzie można dokonać zakupu wielu pięknych dekoracji.

Przewidywany plan zbiórki:
🐣 Do 20.03.2020r. przyjmujemy wyroby rękodzielnicze związane ze świętami Wielkiej Nocy, tj. palmy i dekoracje. Należy je dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Gołotczyźnie, ul. Ciechanowska 4 (od wt. do pt. w godz. 12-20).
🐣 W dniu 29.03.2020r. odbędzie się przeprowadzona przez wolontariuszy sprzedaż palm wielkanocnych w okolicy kościołów na terenie gminy Sońsk.
🐣 W dniu 5.04.2020r. odbędzie się przeprowadzona przez wolontariuszy sprzedaż dekoracji wielkanocnych w okolicy kościołów na terenie gminy Sońsk.
Sprzedaż będzie odbywała się po mszach świętych.
🐣 W terminie od 6 do 10.04.2020r. odbędzie się sprzedaż dekoracji na stoisku pod Gminnym Ośrodkiem Kultury.

🌷Sprzedawane przedmioty nie będą wyceniane – aby dokonać zakupu będzie należało uiścić datek do puszki.